
Wiadomości
- 9 października 2022
- wyświetleń: 1840
[WIDEO] Wernisaż Freski i przygody Ashwagandhy w Nowym Targu
Ashwagandha dała nam się już poznać z licznych klipów, które prezentują na swoim kanale YouTube. Ostatnio też miał miejsce wernisaż wystawy Freski (członka ekipy) w samym sercu Nowego Targu. Wystawę można zresztą odwiedzać nadal w godzinach otwarcia Galerii Emi Home Design, aż do 13 października.
Okazuje się jednak, że kto nie zdążył na wernisaż, czy nie poznał jeszcze członków Ashwagandhy, ma ku temu sposobność, bo grupa opublikowała właśnie swojego pierwszego vloga, w którym możemy udać się wspólnie na wernisaż, obejrzeć dzieła artystki i poznać nieco lepiej grupę, nie tylko w oficjalnym anturażu.
Co jeszcze odkryli w Nowym Targu, jak poradzili sobie z pewnymi porażkami i jak to się stało, że wylądowali ostatecznie na przystani Yacht Klubu Polska Nowy Targ, by łapać wiatr w żagle? Przekonajcie się sami!
ZOBACZ TAKŻE

Gorący tematXIII Góralska Pasterka w Straconce - filmowa relacja z muzycznej części nabożeństwa

Ada Piekarska poprowadzi Pawilon Polski na Malta Biennale 2026

Gorący temat[WIDEO, FOTO] Wspólne dla Kazika Sromka. 15 artystów przygotowało świąteczny cover

[WIDEO] "Galaktyka łez". Ukazała się kolejna muzyczna kolaboracja Aleksandry Kasperek x JazBrothers

[FOTO] Dominik Czuż w półfinale The Voice of Poland! Relacjonowaliśmy ze studia na żywo

Ilustracja na przystanku. Trzecia edycja projektu „Przystanek: Sztuka”
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.



