Wiadomości

  • 9 września 2022
  • wyświetleń: 1265

Nie żyje Elżbieta Cichoń-Sadowska, przewodnicząca RO Wapienica

W wieku 73 lat zmarła Elżbieta Cichoń-Sadowska, przewodnicząca Rady Osiedla Wapienica. Informację w mediach społecznościowych przekazał Jarosław Klimaszewski, prezydent Bielska-Białej.

Nie żyje Elżbieta Cichoń-Sadowska, przewodnicząca RO Wapienica
Nie żyje Elżbieta Cichoń-Sadowska, przewodnicząca RO Wapienica · fot. Facebook / Jarosław Klimaszewski - prezydent Biels


- Z przykrością przyjąłem informację, że w dniu 5 września 2022 roku w wieku 73. lat zmarła Przewodnicząca Rady Osiedla Wapienica, Pani Elżbieta Cichoń-Sadowska. Pani Elżbieta była wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu, osobą dobrą i niezwykle skromną, która z radością i zaangażowaniem pracowała na rzecz swojej dzielnicy i naszego miasta. Rodzinie i bliskim składam serdeczne wyrazy współczucia. Pani Elu, będzie nam Pani brakowało - napisał w mediach społecznościowych prezydent Bielska-Białej, Jarosław Klimaszewski.

mp / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.