Wiadomości

  • 2 grudnia 2012
  • 13 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2635

Wirtuozi Węgierscy w BCK

Za nami:

13 grudnia (czwartek) w Bielskim Centrum Kultury, Domu Muzyki wystąpią Wirtuozi Węgierscy - grupa najwybitniejszych instrumentalistów słynnej Orkiestry Rajko, jednej z najlepszych grup artystycznych na świecie.

orkiestra rajko
Orkiestra Rajko wystąpi w BCK 13 grudnia


Orkiestra Rajko powstała 60 lat temu w Budapeszcie i do dnia dzisiejszego cieszy się olbrzymią sławą i popularnością na całym świecie. Koncertowali zarówno w małych miasteczkach jak i w słynnych salach koncertowych muzycznego świata, wszędzie wzbudzając zachwyt i uznanie.

Nieustające pasmo sukcesów Orkiestra Rajko zawdzięcza miłości do muzyki, swojej wirtuozerii zdobytej codziennymi wielogodzinnymi próbami. Aby osiągnąć taki kunszt Wirtuozi ćwiczą wspólnie 10 - 20 lat.

Repertuar Wirtuozów Węgierskich oparty jest na muzyce klasycznej, operetkowej i ludowej. Wykonują kompozycje Straussa, Liszta, Bartoka, Brahmsa, Weinerta, Rossiniego, Montiego, Chaczaturiana i wielu innych.

Początek koncertu o godzinie 19.00. Bilety: 100 zł.

lik / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj