bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 września 2022
  • wyświetleń: 707

Zmiany w kursowaniu autobusów pod halą pod Dębowcem

Ważna informacja dla wszystkich osób wybierających się na Szyndzielnię i Dębowiec komunikacją miejską. Jak informuje Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, od 8 do 16 września, w związku z organizacją 35. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2022, wprowadzone zostają zmiany w obsłudze przystanku Karbowa Hala Sportowa.

autobus, mzk, komunikacja, solaris
Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej · fot. Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej


- Autobusy linii nr 7 będą obsługiwały przystanek Karbowa Hala Sportowa (zlokalizowany na ul. Karbowej) wyłącznie w kursach kończących bieg na tym przystanku. W przeciwną stronę, w kier. Wapienica Dzwonkowa, autobusy będą rozpoczynały trasę na przystanku Karbowa Dębowiec - informuje Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

- Autobusy linii nr 8 będą kursowały wyłącznie na trasie Warszawska Dworzec/FIAT - Armii Krajowej ZIAD. Wyłączone z obsługi zostają przystanki Karbowa Hala Sportowa (zlokalizowany bezpośrednio pod halą) oraz Karbowa Parking - dodaje wydział.

Zmiany w kursowaniu autobusów pod halą pod Dębowcem
Zmiany w kursowaniu autobusów pod halą pod Dębowcem · fot. Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Bi

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.