Wiadomości

  • 1 września 2022
  • 2 września 2022
  • wyświetleń: 1047

Dwa filmy w jeden weekend w Kinie Plenerowym w Gemini Park

Artykuł sponsorowany:

W najbliższy piątek oraz sobotę, 2 i 3 września, parking przy Gemini Park zmieni się po raz kolejny w Kino Plenerowe! Będzie to idealna okazja, aby wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi na wieczorne seanse, w wyjątkowej atmosferze.

Gemini Park


Filmy pod chmurką są doskonałą propozycją na spędzenie weekendowego wieczoru, tym bardziej że czekają na Was aż 2 filmowe hity! Co ważne, zmianie ulega godzina rozpoczęcia seansów - filmy rozpoczną się punktualnie o 20:00.

  • W piątek (02.09.2022, godz. 20:00) wyświetlimy wzruszającą opowieść o dorastaniu i przyjmowaniu odpowiedzialności za drugą osobę, pt.: „Jutro będziemy szczęśliwi”.
  • W sobotę (03.09.2022. godz. 20:00) zapraszamy na inteligentną komedię, rewelacją festiwalu Sundance, która zebrała mnóstwo entuzjastycznych recenzji, pt.: „Palm Springs”.


Gemini Park


Zapraszamy do udziału! Do zobaczenia w Kinie Plenerowym Gemini Park, które w zestawieniu z wyjątkową atmosferą, z pewnością dostarczy wszystkim niezapomnianych wrażeń. Na miejscu, jak zwykle czeka na Was darmowy popcorn, aby każdy poczuł się jak w prawdziwym kinie.

Start: 20:00. Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Kino Plenerowe może być uzależnione od pogody. Dla pewności zachęcamy do sprawdzania, czy nic nie uległo zmianie. Informacje podawane są na bieżąco na stronie internetowej Gemini Park Bielsko-Biała lub facebook'owym profilu: https://www.facebook.com/GeminiParkBielskoBiala/