Wiadomości

  • 7 września 2022
  • wyświetleń: 1088

Rozbudowa ul. Cieszyńskiej w finale konkursu "Modernizacja Roku"

Rozbudowana ul. Cieszyńskiej znalazła się wśród 75 finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. Od 1 września możemy na nią głosować w rozgrywce finałowej.

ul. Cieszyńska, rondo, wapienica
Rozbudowa ul. Cieszyńskiej w finale konkursu "Modernizacja Roku" · fot. MZD Bielsko-Biała


Z początkiem kwietnia br. ogłoszono 25. jubileuszową edycję Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. Zgłoszono do niego aż 400 inwestycji z całego kraju. W efekcie przeprowadzonego głosowania wyłoniono wąską czołówkę - 75 inwestycji. Wśród tej grupy znalazła się rozbudowa ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Teraz decyzję o przyznaniu nagrody podejmie niezależne jury wizytujące każdy obiekt startujący w finale konkursu, a internauci mogą wziąć udział w towarzyszącym konkursowi plebiscycie.

Głosy w finale można oddawać od czwartku, 1 września. Organizatorzy zastrzegają, że z jednego adresu e-mail można oddać dziennie tylko jeden głos na obiekt w województwie. Po podaniu adresu e-mail oraz imienia i nazwiska otrzymamy zwrotną informację z linkiem do potwierdzenia głosu. Głosy aktualizować się będą co godzinę, a plebiscyt potrwa do 28 września, do godziny 15.00.

Rozbudowa ul. Cieszyńskiej w finale konkursu "Modernizacja Roku"
Rozbudowa ul. Cieszyńskiej w finale konkursu "Modernizacja Roku" · fot. Materiały organizatora


Głoś na rozbudowę ul. Cieszyńskiej można oddać tutaj, z kolei szczegółowy opis głosowania oraz regulamin można znaleźć tutaj.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.