Wiadomości

  • 31 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 595

Kursy językowe - szkoła języków słowiańskich

Materiał partnera:

Jeśli są Ci bliskie języki słowiańskie lub masz jeden wybrany, którego chcesz się nauczyć, zapisz się na kurs do Centrum, Kultury Słowiańskiej. Naukę możesz podjąć stacjonarnie, ale też w formie online oraz mas możliwość wyboru godzin intensywności kursu. Przeczytaj niezbędne informacje, podejmij decyzję co do formy kursu i zacznij niesamowitą przygodę z językami słowiańskimi.

Centrum kultury Słowiańskiej - miejsce dla pasjonatów Słowiańszczyzny Szkoły językowe wyrastają jak grzyby po deszc


Centrum kultury Słowiańskiej - miejsce dla pasjonatów SłowiańszczyznySzkoły językowe wyrastają jak grzyby po deszczu, ale nie ma wielu miejsc, w których podejmuje się naukę tylko języków słowiańskim. Duże zainteresowanie tymi językami wpłynęło na założenie Centrum kultury Słowiańskiej, w której kursanci uczą się kilku języków obcych do wyboru: chorwacki, ukraiński, polski, serbski, czeski, słowiański, bułgarski, rosyjski, słoweński, słowacki, białoruski. Szkoła powstała 9 lat temu, dlatego ma ogromne spore doświadczenie w prowadzeniu atrakcyjnych zajęć dla różnych grup wiekowych. Na uwagę zasługuje fakt bardzo przyjemnej atmosfery, która panuje w tym miejscu. Ludzie emanują pozytywną energię, którą czerpią z pasji obcowania z językami słowiańskimi.

Tutaj uczy się przyjemnie i szybkoW Centrum Kultury Słowiańskiej można podjąć naukę w dwóch trybach grafikowych. Szkoła nie narzuci Ci czasu ani intensywności nauki. Kursy organizowane są raz lub dwa razy w tygodniu. Natomiast lektoraty organizowane są raz w tygodniu po 15 godzin. Jeśli tak liczba zajęć bezie dla Cię za mała, możesz wybrać opcję podwójną, czyli 30 godzin tygodniowo. Jak to wygląda w praktyce? Kursanci uczą się wybranego języka słowiańskiego, bazując na podróżniczku. Takie zajęcia są urozmaicane za pomocą autorskich lekcji przygotowanych przez wykładowców.

Grafik nie jest sztywny, ale zawsze może być ustalany na podstawie zgłoszonych propozycji lektorów i kursantów. Co ważne, dwa razy w ciągu roku masz możliwość uczestniczenia w zajęciach innej grupy języka słowiańskiego. Naukę podejmujesz w grupie lub indywidualnie. W przypadku wyboru drugiej opcji możesz przełożyć zajęcia 24 godziny wcześniej na inny termin.

Kurs online w Centrum kultury Słowiańskiej - może właśnie dla Ciebie?Jeśli nie masz czasu na dojazdy i wolisz uczyć się w zaciszu własnego domu, w Centrum Kultury Słowiańskiej z pewnością znajdziesz dla siebie miejsce. Zajęcia odbywają się na platformach Zoom, Skype oraz Google Meet. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu, aby cieszyć się możliwością nauki z wygodnej sofy lub fotela. Masz do wyboru, podobnie jak w trybie stacjonarnym, naukę w grupie (max. 8 osób) lub indywidualnie. Podczas zajęć będziesz poznawać nie tylko język, ale też ludzi, kraj, kulturę i tradycję danego regionu. Lekcje dopasowywane są do zainteresowań konkretnych osób, aby każdy mógł jak najlepiej spotkać się z żywym językiem.

Centrum kultury Słowiańskiej to szansa na atrakcyjne zajęcia z języka sławońskiego. Połączenie pasji, nauki i komunikacji z drugim człowiekiem poprzez język to pełna satysfakcja dla kursantów. Zrób coś dla siebie i zacznij kurs języka, który na pewno pozytywnie wpłynie na Twoje życie i dalsze wybory. Centrum Kultury Słowiańskiej inspiruje do poznawania świata przez naukę.