Reklama

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 4935

W supermarkecie skradł telefon. Szuka go policja

Policjanci z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który 21 lipca w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej 20 z terenu sklepu B1 po wyłamania zabezpieczenia dokonał kradzieży telefonu komórkowego Xiaomi. Mundurowi opublikowali wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Wizerunek poszukiwanego sprawcy kradzieży
Wizerunek poszukiwanego sprawcy kradzieży · fot. KMP Bielsko-Biała


- Do zdarzenia doszło 21 lipca o godzinie 8:07 w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej 20 na terenie marketu B1. Nieustalony sprawca, po uprzednim wyłamania zabezpieczenia, dokonał kradzieży telefonu komórkowego m-ki Xaomi Redmi Note, powodując straty na kwotę ponad 1100 zł. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości - poinformowała asp. szt. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej.

Wizerunek poszukiwanego sprawcy kradzieży
Wizerunek poszukiwanego sprawcy kradzieży · fot. KMP Bielsko-Biała


Stróże prawa zapewniają anonimowość.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701 00, kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.