Wiadomości

  • 29 sierpnia 2022
  • 3 września 2022
  • wyświetleń: 3453

Przed nami kolejna edycja "Holi Święta Kolorów" na Błoniach!

Za nami:

W sobotę, 3 września na bielskich Błoniach odbędzie się "Holi Święto Kolorów". Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 15.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.

Holi Święto Kolorów na Błoniach! - 29.05.2022
Przed nami kolejna edycja "Holi Święta Kolorów" na Błoniach! · fot. sid / bielsko.info


Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

- Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce! - mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia - co 30 minut - na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

Jak informują organizatorzy, przygotowali oni 9 kolorów proszków. Przewidziano także kolorową watę cukrową, kolorowe okulary, bazooki CO2 oraz strefę foodtrack. - Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków - dodają.

Strona wydarzenia na Facebooku znajduje się tutaj.

mp / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.