bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2022
  • 28 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 13166

Nie żyje mężczyzna, który wyskoczył przez okno SORu

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło w czwartek, 25 sierpnia około godziny 1.00 niedaleko Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. 32-letni bielszczanin wyskoczył z okna szpitalnego oddziału ratunkowego, po czym oddalił się z terenu placówki. Niedługo po tym zdarzeniu mężczyzna zmarł.

"Wojewódzki": zmieni się miejsce udzielania pomocy nocnej i świątecznej
Nie żyje mężczyzna, który wyskoczył przez okno SORu · fot. Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wcześniej został przewieziony karetką na szpitalny oddział ratunkowy bielskiego Szpitala Wojewódzkiego. W pewnej chwili, z niewyjaśnionych przyczyn, 32-latek wyskoczył z okna SORu, po czym oddalił się z terenu placówki.

Po kilkunastu minutach bielszczanin, idący chwiejnym krokiem, został odnaleziony przez policjantów zaalarmowanych przez pracowników szpitala. Mężczyzna był w ciężkim stanie - m.in. tracił oddech. Na miejsce zostały wezwane dwie karetki pogotowia, jednak pomimo reanimacji nie udało się uratować życia 32-latka.

Przyczynę śmierci 32-latka pomoże ustalić sekcja zwłok, zarządzona przez prokuratora.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.