bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2022
  • 2 września 2022
  • wyświetleń: 5244

Dni Bielska-Białej: utrudnienia w ruchu do 5 września

Za nami:

W piątek, 2 września rozpoczął się drugi weekend obchodów święta miasta. W związku z organizacją tegorocznej edycji Dni Bielska-Białej kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym.

Reklama

Poszukują wystawców do udziału w Jarmarku w Białej
Dni Bielska-Białej: utrudnienia w ruchu do 5 września · fot. UM Bielsko-Biała


I tak:
od 1 września (czwartek) do 5 września (poniedziałek) czasowo wstrzymany został ruch na odcinku ulicy 11 listopada przy skrzyżowaniu z ulicą Wyzwolenia dla potrzeb budowy sceny i infrastruktury estradowej (15 metrów ulicy jednokierunkowej);
od 4 września (niedziela) do 5 września (poniedziałek) czasowe wstrzymany zostanie ruch na odcinku ulicy 11 listopada od skrzyżowania z ulicą Szkolną do przejścia podziemnego pod ulicą Żywiecką wraz z sięgaczem do ulicy ks. Stanisława Stojałowskiego oraz na ulicy Wyzwolenia od ronda z ulicą ks. Stanisława Stojałowskiego do skrzyżowania z ulicą Ignacego Jana Paderewskiego.[/uli]

Od środy, 31 sierpnia, w związku z organizacją Jarmarku w Białej, zamknięty jest parking na placu Wolności. Będzie tak do godziny 6.00 w poniedziałek, 5 września.

Program drugiego weekendu Dni Bielska-Białej możecie znaleźć tutaj.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.