bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 921

Uszkodził drzwi w VW Polo. Straty wyceniono na ponad 2700 zł

Policjanci z drugiego komisariatu ustalili tożsamość mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie samochodu marki VW Polo, do którego doszło 16 maja pomiędzy godziną 03:30 a 03:50 w Bielsku-Białej przy ul. Andersa. Mundurowi dziękują za pomoc mediom oraz mieszkańcom, którzy odpowiedzieli na apel.

Wczoraj policja opublikowała wizerunek mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie samochodu marki VW Polo, powodując straty na ponad 2700 zł. Po kilku godzinach, dzięki odpowiedzi na apel, stróże prawa otrzymali informacje, na podstawie których ustalili tożsamość mężczyzny ze zdjęcia.

- Dziękujemy za pomoc mediom, które rozpowszechniły nasz apel i osobom, które na niego odpowiedziały - piszą mundurowi.

„Nie reagujesz - akceptujesz!” - to kampania społeczna śląskiej Policji, która ma na celu przede wszystkim ograniczenie liczby przestępstw pospolitych, między innymi poprzez zwiększenie świadomości obywatelskiej i wzmocnienie reakcji mieszkańców regionu na naruszenia prawa szczególnie dla nich uciążliwe. Bezpieczeństwo publiczne to nasza wspólna sprawa i wspólna troska.

ar / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.