Wiadomości

  • 26 listopada 2012
  • 21 grudnia 2012
  • wyświetleń: 3481

Kiermasz Świąteczny w Sferze

Za nami:

Galeria Sfera zaprasza już tradycyjnie na Kiermasz Świąteczny, który potrwa do 24 grudnia.

kiermasz świąteczny


W Galerii Sfera pojawiło się wiele stoisk nawiązujących do pięknych bożonarodzeniowych tradycji. Znajdziemy na nich najbardziej wyszukane ozdoby świąteczne, ręcznie malowane bombki, artykuły dekoracyjne, prześliczne zabawki, Gwiazdy Betlejemskie.

Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny stwarza świetną okazję, by zdobyć oryginalne prezenty dla najbliższych i w wyjątkowy sposób przystroić swoje domy i mieszkania.

- Kiermasz Świąteczny wpisał się na stałe w kalendarz wydarzeń Galerii Sfera. Każdego roku stoiska pełne urokliwych ozdób choinkowych i świątecznych dekoracji pozwalają poczuć magię nadchodzących świat. Również i w tym roku na kiermaszu nie zabraknie nawiązań do lokalnej tradycji. Będzie można zaopatrzyć się w wyroby rodzimych producentów, które zostały przygotowane specjalnie pod kątem nadchodzących świąt, a wyszukane dekoracyjne drobiazgi sprawią, że tegoroczne święta będą jeszcze piękniejsze - mówi Joanna Bierówka, manager ds. marketingu Galerii Sfera.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj