bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2022
  • wczoraj, 20:00
  • wyświetleń: 2891

[ZDJĘCIA] Piwo z Mentzenem. 3. edycja w Bielsku-Białej

Sławomir Mentzen po raz trzeci wypił piwo w Bielsku-Białej w ramach cyklu wydarzeń organizowanych w całej Polsce pod hasłem "Piwo z Mentzenem". To już trzecia edycja tego przedsięwzięcia. Inflacja wynosi obecnie 16%. Czy pamiętacie moment, gdy wynosiła 7,5%? Wczoraj wielu bielszczan mogło przypomnieć sobie ten czas, pijąc piwo Inflacja (7,5% alk.).

Piwo z Mentzenem" w Bielsku-Białej - 05.06.2022 · fot. Marta, materiały prasowe


Każdy uczestnik miał możliwość napicia się piwa ze Sławomirem Mentzenem, co było urozmaiceniem dla wystąpienia polityka. Rozmowy na temat inflacji przy piwie "Inflacja" przyciągnęły sporą grupę osób, która z trudem mieściła się na sali bielskiego Klubu Miasto. Większość widowni stanowiły osoby w wieku 30+ lat.

Sławomir Mentzen w swoim wystąpieniu poruszył m.in. kwestie ważne dziś dla polskiej gospodarki. Po przemówieniu uczestnicy wydarzenia mieli okazję zadawać pytania, na które polityk odpowiedział.

Co myślicie o tym wydarzeniu? Byliście wczoraj na "Piwie z Mentzenem"?

Marta / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.