bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 4248

[FOTO] Potrącenie na Partyzantów. Kobieta omijała stojące pojazdy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W poniedziałek, 1 sierpnia chwilę po godzinie 10.00 na ul. Partyzantów w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na pasie w stronę Szczyrku, na pasach samochód osobowy potrącił mężczyznę.

Potrącenie na ul. Partyzantów - 1.08.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Pierwsze informacje, które do nas dotarły mówiły o potrąceniu rowerzysty lub pieszego. Wiadomości nie były zbyt precyzyjne. Policjanci ustalili jednak, że mężczyzna poruszał się na rowerze po przejeździe pieszo-rowerowym. 33-latek jechał od strony Cygańskiego Lasu. Samochody jadące prawym pasem w stronę Szczyrku się zatrzymały. Gdy mężczyzna dotarł do wysokości lewego pasa, został potrącony przez Audi A6. Pojazdem kierowała kobieta. Jak się okazało, ominęła ona samochody stojące na prawym pasie. Zbyt późno dostrzegła rowerzystę i mimo gwałtownego hamowania nie zdołała uniknąć potrącenia.

Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Potrącony rowerzysta szczęśliwie nie doznał żadnych groźnych obrażeń, więc policjanci mogli zakwalifikować zdarzenie jako kolizję drogową. Sprawa zakończyła się na miejscu. Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej nie zdradza mediom sposobu zakończenia kolizji. Przypuszczalnie sprawczyni kolizji otrzymała mandat i punkty karne.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj