bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2147

[FOTO] Policjanci zabezpieczali mecz podwyższonego ryzyka

Stróże prawa z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z Katowic i Zabrza zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie Bielsko-Biała z GKS Katowice. Mecz odbył się w pozytywnej atmosferze kulturalnego dopingu, bez incydentów zakłóceń porządku.

Policyjne zabezpieczenie meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice - 31.07.2022 · fot. KMP Bielsko-Biała


Mundurowi z bielskiego garnizonu wspierani przez kolegów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej, Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach i Zabrzu, Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rybniku i Katowicach czuwali nad bezpieczeństwem przeszło 5 tysięcy kibiców. Mecz piłkarski odbył się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.

Policjanci współpracowali ze służbami ochrony działającymi na terenie stadionu. Wdrożone zostały szczególne środki ostrożności nie tylko wokół stadionu, ale w całym mieście oraz na drogach dojazdowych, którymi dojeżdżali kibice gości. Zabezpieczeniem dowodził Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Grzegorz Jakubiec.

- Mecz odbył się w kulturalnej atmosferze sportowego święta. W trakcie meczu oraz po jego zakończeniu nie doszło do żadnych naruszeń porządku, jak i zdarzeń nadzwyczajnych. Po raz kolejny zwyciężyły zasady fair-play i kibicowania w zdrowym, sportowym duchu - podkreśliła asp. sztab. Katarzyna Chrobak, oficer prasowa KMP w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.