bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 lipca 2022
  • wyświetleń: 1657

[FOTO] UL. Łowiecka: rozpoczęto układanie pierwszej warstwy asfaltu

Mieszkańcy ul. Łowieckiej oraz turyści zdążający w kierunku zapory w Wapienicy już za kilka dni będą mogli pokonywać rozbudowywany odcinek, przemieszczając się po warstwie asfaltu. Ekipa drogowców przystąpiła do układania pierwszej warstwy masy bitumicznej.

Układanie pierwszej warstwy asfaltu na ul. Łowieckiej - 20.07.2022 · fot. MZD Bielsko-Biała


Prace rozpoczęto od strony skrzyżowania z ulicami Dębowiec i Skarpową i będą postępowały w kierunku nowego ronda u zbiegu ulic Antycznej i Jeżynowej. W ciągu kilku najbliższych dni na całej długości ulicy wykonawca planuje wyłożyć rozściełaczem warstwę będącą asfaltową podbudową drogi. Zaraz po tym przystąpi do położenia drugiej, cieńszej warstwy wiążącej.

Po zakończeniu wszystkich robót, w tym brukarskich oraz wykonaniu oznakowania pionowego drogowcy położą finalną warstwę ścieralną. Równocześnie z pracami bitumicznymi na ul. Łowieckiej postępują prace brukarskie. Gotowa jest także konstrukcja nowego ronda Łowiecka, Antyczna, Jeżynowa, które także oczekuje na asfaltowanie.

mp / bielsko.info
źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.