bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 lipca 2022
  • wyświetleń: 724

Bielski WORD egzaminuje zgodnie z planem

W związku z ogólnopolską akcją protestacyjną egzaminatorów pracownicy bielskiego WORD-u poinformowali, że wszystkie egzaminy państwowe na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej realizowane są zgodnie z planem i nie przewiduje się odwoływania egzaminów.

- Jednocześnie popieramy postulaty Krajowego Stowarzyszenia Egzaminatorów w zakresie usprawnienia procesu egzaminowania kandydatów na kierowców i kierowców - czytamy w komunikacie na stronie bielskiego WORD-u.

Ponadto informujemy, że do 8 lipca Biuro Obsługi Klienta WORD w Bielsku-Białej będzie czynne do godz. 15:00. Wszystkie zaplanowane egzaminy i szkolenia będą realizowane zgodnie z planem. WORD podkreśla jednocześnie, że skrócenie czasu pracy Biura Obsługi Klienta wynika ze względów organizacyjnych i nie ma żadnego związku z prowadzoną ogólnopolską akcją protestacyjną egzaminatorów.

Przypominamy, iż zapisu na egzamin można dokonać za pośrednictwem serwisu dostępnego na stronie Info-Car.pl, natomiast zapisu na szkolenie - za pośrednictwem poczty elektronicznej.

ar / bielsko.info
źródło: WORD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.