bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 lutego 2011
  • wyświetleń: 3200

Policja poszukuje włamywacza

Policja zwraca się o pomoc w ustaleniu sprawcy, który usiłował się włamać do budynku przy ul. Irysów w Bielsku-Białej. Osoby, które rozpoznają włamywacza na załączonym portrecie pamięciowym, proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym bielskiej Policji - nr alarmowe 997, 112. Policja gwarantuje anonimowość!

Włamywacz
fot. Policja


Do zdarzenia doszło 22 grudnia około 14.00. Włamywacz sforsował łomem okno na parterze domu jednorodzinnego przy ul. Irysów w Bielsku-Białej i usiłował się przedostać do środka. Nie zdążył nic skraść, bo spłoszyli go domownicy.

Świadkowie zdarzenia zapamiętali rysopis sprawcy: mężczyzny w wieku ok. 20 lat, o wzroście ok. 175 cm, szczupłej budowie ciała. Ubrany w czapkę kol. czarnego, zimowe, wełniane rękawice, jasną kurtkę, okulary korekcyjne.

W toku postępowania - na podstawie zeznań świadków - sporządzono portret pamięciowy włamywacza. Osoby, które rozpoznają sprawcę na załączonym portrecie, proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym bielskiej Policji - nr alarmowe 997, 112 lub bezpośrednio z jednostką prowadzącą sprawę - Komisariat Policji IV w Bielsku-Białej, ul. Komorowicka 235, nr tel. (33) 8270418.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.