Wiadomości

  • 27 czerwca 2022
  • wyświetleń: 738

Zapraszamy na Seminarium - Poznaj i zobacz, ile potrafi ZWCAD Architecture

Materiał partnera:

Zawsze warto stawiać na rozwój, a jednym z lepszych sposobów na to, by podszkolić swoje umiejętności, są szkolenia, konferencja i seminaria. I właśnie na to ostatnie zapraszamy już 7 lipca wszystkich architektów i osoby zajmujące się pokrewnymi działaniami, by poznać dokładnie, jakie możliwości oferuje wyjątkowy program ZWCAD Architecture! Więcej szczegółów w poniższym artykule!

Whitpress


ZWCAD Architecture - wyjątkowy program dla architektówZWCAD Architecture to doskonałe i kompletne narzędzie do równoległego projektowania 2D oraz 3D dla architektów wnętrz, jak i szeroko pojętej branży budowlanej. Stale udoskonalany pozwala na komfortową pracę przy najbardziej wymagających projektach. Inwestując w program ZWCAD Architecture, zyskujesz wersję Professional do specjalnych zadań, ale i dodatkowe narzędzia przyśpieszające pracę nad projektami architektonicznymi.

Więcej informacji:

https://www.zwcad.pl/zwcad-2022/zwcad-architecture-2022.html

Żeby lepiej go poznać i wykorzystać możliwości, jakie oferuje, warto zarejestrować się na wyjątkowe Seminarium - Poznaj i zobacz, ile potrafi ZWCAD Architecture. Wydarzenie odbędzie się 07.07.2022 r. w godzinach 10-12 w Bielsku-Białej. Miejsce spotkania: ul. Gen. Maczka 9. Link do zapisu - https://info.zw2d.pl/seminarium-07-07-2022. Wystarczy wypełnić formularz, by zarezerwować miejsce. Nie ma co zwlekać, bo liczba miejsc jest limitowana.

Seminarium ZWCAD Architecture - czego się dowiesz?

Możesz być pewny, że w czasie dwugodzinnego seminarium dowiesz się wszystkiego, co najważniejsze o programie ZWCAD Architecture. Poznasz możliwości najnowszej wersji, ale też dodatkowych aplikacji i nakładek branżowych. Teoria jest ważna, ale jeszcze ważniejsza jest praktyka, a tej - mimo krótkiego czasu trwania seminarium - nie zabraknie, dzięki czemu sprawdzisz aplikacje podczas warsztatów.

Na pewno pojawią się pytania - na wszystkie odpowiemy i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Wielką wartością dodaną jest to, że spotkasz się z innymi przedstawicielami z branży, co stanowi świetną okazję, by wymienić się cennym doświadczeniem i uwagami. Może te kontakty zaowocują przyszłą współpracą? Jeśli zechcesz zakupić aplikacje, możesz liczyć na atrakcyjny rabat.

Czeka na Ciebie rewelacyjne seminarium, ciekawi uczestniczy i pyszna kawa. Pamiętaj, wydarzenie nic nie kosztuje, lecz ilość miejsc jest ograniczona, więc warto się śpieszyć, żeby zapewnić sobie udział. Przypomnijmy jeszcze raz: Seminarium “Poznaj i zobacz, ile potrafi ZWCAD Architecture”, 07.07.2022 r., godzina 10-12, Bielsko-Biała, ul. Gen. Maczka 9. Spotkanie jest organizowane przez autoryzowanego dystrybutora programu ZWCAD Architecture w Polsce - firmę Usługi Informatyczne Szansa.