Reklama

Wiadomości

  • 17 czerwca 2022
  • 18 czerwca 2022
  • wyświetleń: 2295

Propozycja Lewicy na wakacje: 100% ulgi na przejazdy PKP i PKS

Dzisiaj przed dworcem kolejowym w Bielsku-Białej odbyła się konferencja prasowa posła Przemysława Koperskiego. Była ona poświęcona przedstawionej przez Lewicę propozycji zmiany przepisów i wprowadzenia wakacyjnej, 100% zniżki na komunikację publiczną dla dzieci, młodzieży i studentów do 26. roku życia.

Dzień Dziecka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej - 28.05.2016
Propozycja Lewicy na wakacje: 100% ulgi na przejazdy PKP i PKS · fot. PKP Intercity


- 59% rodziców nie stać, by wysłać swoje dzieci na wakacje, wynika z najnowszego badania SE. Tak źle nie było przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Dlatego wnosimy o natychmiastową 100% ulgę dla dzieci powyżej 4. lat do czasu obowiązku szkolnego, uczniów do 24. roku życia oraz studentów do 26. roku życia przy przejazdach środkami publicznego transportu zbiorowego kolejowego i autobusowego każdego roku w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia - mówił poseł Przemysław Koperski. Całą wypowiedź parlamantarzysty można wysłuchać na poniższym nagraniu.

Loading...

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.