bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 lipca 2022
  • wyświetleń: 547

Wakacyjne zmiany rozkładów jazdy na liniach nr 1 oraz 8

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej poinformował, że od soboty, 2 lipca do niedzieli, 28 sierpnia wprowadzone zostają nowe rozkłady jazdy obowiązujące w soboty, niedziele i święta na liniach nr 1 oraz 8. Celem zmian jest zwiększenia częstotliwości kursowania linii do terenów rekreacyjnych oraz pływalni „Start” w Cygańskim Lesie.

Autobus, linia nr 1, mzk
Autobus linii nr 1 · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Rozkłady jazdy linii zostały skoordynowane na wspólnych odcinkach tras pomiędzy przystankami Hotel Prezydent - Armii Krajowej Szpital Wojewódzki - 3 Maja Dworzec.

Nowe rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie www.rozklady.bielsko.pl
Aby wyszukać nowy rozkład jazdy należy wybrać numer linii, kliknąć na konkretny przystanek, a następnie wybrać z kalendarza datę 2 lipca.

Wakacyjne zmiany rozkładów jazdy na liniach nr 1 oraz 8
Wakacyjne zmiany rozkładów jazdy na liniach nr 1 oraz 8 · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Dodatkowo Wydział Komunikacji przypomniał o obowiązujących w dni robocze wakacyjne ograniczeniach w kursowaniu autobusów na liniach nr 6, 12, 24, 27, 28, 31, 35L, 56, 57 oraz zawieszeniu kursowania linii D. Informacje o godzinach odjazdów są zamieszczone w obowiązujących rozkładach jazdy na przystankach, w zakładce Rozkład jazdy do wydruku w tabeli „Dni robocze wakacyjne” oraz w aplikacji OnTime (wybór daty z kalendarza: od 1 lipca).

mp / bielsko.info
źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.