Reklama

Wiadomości

  • 3 czerwca 2022
  • wyświetleń: 2753

Policjanci poszukują złodziejki, która okradła 71-letnią seniorkę

Policjanci z trzeciego komisariatu poszukują sprawczyni kradzieży, która wczoraj podstępem okradła 71-letniej seniorkę. Pod pozorem skorzystania z toalety dostała się do mieszkania i wykorzystując chwilę nieuwagi, skradła biżuterię wartości blisko 7 tysięcy złotych.

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
Policjanci poszukują złodziejki, która okradła 71-letnią seniorkę · fot. KWP Katowice


- Wczoraj około godziny 15.00 do jednego z mieszkańców Osiedla Polskich Skrzydeł przyszła kobieta, najprawdopodobniej pochodzenia romskiego, która poprosiła 71-letnią seniorkę o skorzystanie z toalety. Gospodyni wpuściła ją do środka, gdzie sprawczyni, wykorzystując jej nieuwagę, skradła biżuterię wartości blisko 7 tysięcy złotych - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

Sprawczyni to kobieta w wieku około 40 lat, niskiego wzrostu, miała czarne włosy upięte w kucyk, ubrana była w jeansy i biały T-shirt. Była to kobieta najprawdopodobniej pochodzenia romskiego.

- Przestrzegamy przed tą metodą kradzieży mieszkaniowych - podsumowują mundurowi z Bielska-Białej.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.