bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2022
  • wyświetleń: 880

[FOTO] Nowe tablice z nazwami przystanków na 83 wiatach

W maju Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej doposażył kolejne wiaty w tablice czołowe z nazwą oraz numerem przystanków autobusowych. Tabliczki zostały zmontowane na 83 wiatach.

Nowe tablice z nazwami przystanków na wiatach - 1.06.2022 · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Nowe tabliczki zostały zamontowane na przystankach zlokalizowanych m.in. w ciągu al. Armii Krajowej, ul. Gościnnej, ul. Górskiej, ul. Karpackiej, ul. Katowickiej, ul. Komorowickiej, ul. Lipnickiej, ul. Piekarskiej, ul. Polnej, ul. Sobieskiego i ul. Wyzwolenia.

- Oznakowanie wiat przystankowych tabliczkami z nazwą i numerem przystanku jest istotnym elementem w kształtowaniu informacji pasażerskiej w mieście - dzięki przedmiotowym informacjom pasażerowie są w stanie bezproblemowo wyszukać w aplikacjach ITSBB oraz kiedyprzyjedzie informację o odjazdach autobusów w czasie rzeczywistym ze wskazanej lokalizacji. Czytelne oznakowanie wiat przystankowych ułatwia podróżowanie komunikacją miejską także pasażerom przyjezdnym nie znającym miasta - zwraca uwagę Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego.

mp / bielsko.info
źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.