Wiadomości

  • 16 listopada 2012
  • 11 grudnia 2012
  • wyświetleń: 3403

Finał Loterii w Gemini Park

9 grudnia o godz. 18.00 odbył się w Gemini Park finał loterii, trwającej od 19 listopada, w której można było wygrać - idealnie na Święta Bożego Narodzenia - samochód Mini One o wartości ponad 70 tys. zł, voucher na dowolną wycieczkę oraz 5 pakietów bonów, każdy o wartości 500 zł.

Finał loterii zgromadził tłumy klientów centrum. Najszczęśliwszą osobą spośród uczestników tego wydarzenia okazała się Pani Maria Batycka z Bielska-Białej, która wygrała samochód Mini One, idealny - jak mówi - do poruszania się na terenie miasta. I dodaje: „Jestem pod dużym wrażeniem nagrody i sytuacji, w jakiej się w dniu wczorajszym znalazłam. Samochód jest piękny. Właśnie myślałam o kupnie małego, zgrabnego, wygodnego samochodziku.”

Laureatka jest zachwycona również organizacją loterii oraz przebiegiem samego finału: „Sposób przeprowadzenia loterii był bardzo dobry. Zaskoczyły mnie też reakcje ludzi w czasie finału, którzy gratulowali mi i bili brawo, kiedy szłam po odbiór nagrody. Podobał mi się też fakt, że o wygranej dowiedziałam się przez telefon (było tak dużo ludzi, że inaczej nie usłyszałabym chyba swojego nazwiska). Także osoby prowadzące loterię były bardzo miłe.”

Finał Loterii Gemini Park · fot. Gemini Park


Pani Maria jest stałą klientką Gemini Park, który uważa za najprzyjemniejsze centrum handlowe w Bielsku-Białej. Zakupy spożywcze regularnie robi w hipermarkecie Real, kosmetyki kupuje w perfumerii Rossmann, po ubrania wpada do jednego z wielu salonów odzieżowych. Często również odwiedza Cinema City.

Teraz - jak deklaruje - będzie jeszcze częściej bywać w Gemini Park i brać udział w każdej organizowanej przez Centrum loterii. W końcu jeden z pięciu jej kuponów okazał się szczęśliwy.A tylko ten wygrywa, kto gra. Zagrali i wygrali także: Wojciech Oleszek (voucher), Jolanta Mroziak, Christos Bajrabas, Marek Frączek, Józef Chromecki, Elżbieta Malarz. Dodatkowo 246 osób otrzymało bony o wartości 50 zł.

Loteria Gemini wzbudziła bardzo duże zainteresowanie klientów Centrum. Wzięło w niej udział 11 851 osób, które wrzuciły 16 637 kuponów. Przed nami bożonarodzeniowe promocje i świąteczne okazje, potem zimowe wyprzedaże, wiosenne kolekcje oraz moc innych atrakcji zaplanowanych na 2013 rok. Może wśród nich będzie kolejna loteria i następne szanse na wygrane? Gemini Park jest bowiem miejscem szczęśliwym.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj