bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 maja 2022
  • wyświetleń: 1667

Posiadał narkotyki. Wpadł, gdy nocą jechał środkiem drogi na hulajnodze

Stróże prawa zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, który posiadał przy sobie marihuanę, amfetaminę i ekstazy. Wpadł, ponieważ nocą jechał środkiem drogi nieoświetloną hulajnogą. Grożą mu nawet 3 lata za kratami.

hulajnoga
Posiadał narkotyki. Wpadł, gdy nocą jechał środkiem drogi na hulajnodze · fot. freepik.com


We wtorek w nocy kryminalni z bielskiej komendy patrolowali centrum miasta. Jak relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej, ich uwagę zwrócił młody mężczyzna, który środkiem jednej z głównych ulic miasta jechał nieoświetloną hulajnogą. Postanowili go wylegitymować.

- Podczas rozmowy ze stróżami prawa 21-latek zachowywał się nerwowo, był wyraźnie zaniepokojony policyjną dociekliwością. Okazało się, że miał przy sobie po kilka porcji marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań - dodaje przedstawiciel bielskich stróżów prawa.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grożą mu nawet 3 lata za kratami. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.