bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 maja 2022
  • 1 czerwca 2022
  • wyświetleń: 1197

Bajkowy Dzień Dziecka w Galerii Sfera

Artykuł sponsorowany:

Ponad 300 nagród dziennie, w tym rodzinne bilety do parku rozrywki Energylandia przygotowała dla swoich najmłodszych i trochę starszych klientów Galeria Sfera w dniach 1-4 czerwca. Słowem: będzie się działo, a dzieci na pewno nie będą się nudzić.

Bajkowy Dzień Dziecka w Galerii Sfera


Czy może być lepsze miejsce na celebrację Dnia Dziecka niż miasto słynące ze swoich bajkowych bohaterów? - Przygody Don Pedro, Baltazara Gąbki czy Bolka i Lolka, znają wszystkie małe i duże dzieci w Polsce. Plac i rzeźba dwójki tych ostatnich bohaterów, na stałe wpisały się w krajobraz Galerii Sfera, która jest jednym z najważniejszych miejsc rozrywki w mieście. Dlatego z przyjemnością zapraszamy na moc bajkowych atrakcji! - mówi Dagmara Gąsiorek, Marketing Manager Galerii Sfera.

Bajkowy Dzień Dziecka i nagrody przez 4 dniW ramach Bajkowego Dnia Dziecka codziennie od 1 do 4 czerwca do wygrania będzie ponad 300 nagród, w tym maskotki kultowego psiaka z Bielska-Białej i rodzinne bilety do największego parku rollercoaster w Europie - Energylandia w Zatorze.

To jednak nie koniec atrakcji - Gra miejska i zabawy na Placu Bolka i Lolka1 czerwca odbywać się będzie kolejna edycja gry miejskiej „Gdzie jest szpieg?” organizowanej przez Urząd Miasta w Bielsku-Białej, której jeden z etapów będzie się znajdował na placu Bolka i Lolka. Jako partner tegorocznej edycji, Galeria Sfera przygotowała dla pierwszych 1500 uczestników zaproszenia na lody i dodatkowe atrakcje dla dzieci.

W oczekiwaniu na zdobycie pieczątki w grze miejskiej, w godzinach od 16.00 do 19.00, najmłodsi będą mieli możliwość wykonania specjalnych zadań tj.: skakanie w gumę, wielkoformatowa gra w kółko i krzyżyk, kręgle czy malowanie kredą.  

Za udział w trzech wybranych zabawach uczestnik otrzyma w specjalnym paszporcie naklejki, które będzie można wymienić na zaproszenia na lody do: Lodomanii, So! Coffee, lodziarni Grycan, cukierni Wisienka na torcie.

To wspaniała okazja do aktywnego spędzenia czasu z rodzicami, włączenia ich do zabawy i do skorzystania z zaproszenia na lody, w oczekiwaniu na zdobycie pieczątki w grze miejskiej.

Już dziś zatem warto zarezerwować czas i pojawić się w najbliższych dniach na terenie i w okolicach Galerii Sfera.

Bajkowy Dzień Dziecka w Galerii Sfera


W Galerii Sfera Dzień Dziecka może trwać przez cały rokNa terenie Galerii dla dzieci przygotowanych jest wiele atrakcji, z których, wspólnie z rodzicami, mogą korzystać przez 12 miesięcy w roku. Wśród nich znajdziemy między innymi:

  • Salę Zabaw Fikołki - wyróżnia ją 3-poziomowa konstrukcja, na której znajduje się kilka rodzajów zjeżdżalni, tyrolka, sieć Spidermana, labirynt z torem przeszkód,
  • Atmosfera Sport - fantastyczne miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas grając w kręgle,
  • Strefę Rozrywki - najnowocześniejsze automaty biletowe oferujące całą gamę doświadczeń: można sprawdzić swoją zręczność, zagrać w kosza albo przeżyć wirtualną przygodę ze swoimi ulubionymi bohaterami z seriali i kreskówek,
  • Szkołę Tańca Cubana - to miejsce, gdzie każdy kochający taniec znajdzie coś dla siebie,
  • Kino Helios - mające w swojej ofercie projekt „Kino na Temat Junior”, czyli spotkania edukacyjne z filmem i bajką dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych,
  • Ofertę gastronomiczną - kawiarnie, lodziarnie, pizzerie i wiele innych restauracji, zadowolą nawet najbardziej wymagające dziecięce podniebienia.


Oprócz tego w przestrzeniach obiektu znajdują się Fotobudki, które pozwalają uwiecznić wspólne chwile spędzone w Galerii. Warto tu wracać po więcej radości!

Galeria Sfera - Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5