bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 maja 2022
  • 25 maja 2022
  • wyświetleń: 4693

Sprawca spowodowania obrażenia ciała u sprzedawczyni - ustalony

Policjanci z Bielska-Białej ustalili tożsamość mężczyzny, który wykręcając rękę sprzedawczyni, spowodował u niej obrażenia ciała. We wtorek mundurowi opublikowali wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
fot. KWP Katowice


Do zdarzenia doszło 25 kwietnia 2022 roku około godziny 17.20 w Bielsku-Białej w sklepie sieci Netto przy ulicy Kierowej 11. - Nieustalony na chwilę obecną mężczyzna po zrobieniu zakupów wykręcił rękę sprzedawczyni, która prosiła o to, by zaczekał na potwierdzenie dokonanej przez niego transakcji zbliżeniowej. Poszukiwany przez nas sprawca po naruszeniu jej nietykalności cielesnej oddalił się z miejsca zdarzenia, a kobieta w wyniku tego doznała obrażeń ciała - relacjonował asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

- Opublikowaliśmy wizerunek sprawcy, prosząc Państwa o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Po naszym apelu rozpowszechnionym przez lokalne media. 25-letni bielszczanin sam zgłosił się do Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej. Usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu, za które grozi kara 5 lat pozbawienia wolności - poinformował dzisiaj przedstawiciel bielskich stróżów prawa.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.