bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 maja 2022
  • wyświetleń: 213

Oczyszczacze powietrza bez nawilżania - dla kogo?

Materiał partnera:

Oczyszczacze powietrza producenta Sharp to jedne z najchętniej wybieranych urządzeń z segmentu filtracji powietrza. Japoński Sharp skutecznością i nowoczesnymi technologiami zadowolił wielu swoich użytkowników. Niewątpliwym plusem oczyszczaczy Sharp jest mnogość wyboru różnych modeli, dzięki czemu klienci mają możliwość dopasowania oczyszczacza do własnych oczekiwań, potrzeb czy kwestii finansowych.

Silesia


Oczyszczacze powietrza producenta Sharp- co znajduje się w ofercie?Tak jak już wspomniano we wstępie tego artykułu różnych modeli od Sharp jest naprawdę wiele. Japoński producent stworzył kilka serii, które łączy skuteczność działania. W zależności od potrzeb możemy wybrać oczyszczacz powietrza Sharp z funkcją nawilżania, jak Sharp KI-G 75 EUW oraz modele bez funkcji nawilżania jak SHARP FP-J60EUW oczyszczacz powietrza. Warto przed ostatecznym wyborem zmierzyć wilgotność powietrza w pomieszczeniu, jeżeli waha się ona w granicach 40-60%biorąc oczywiście pod uwagę panujące warunki, nie będzie konieczna inwestycja w model z funkcją nawilżania, wystarczający wówczas będzie taki bez filtru nawilżacza. Jeśli natomiast problem z odpowiednią wilgotnością powietrza będzie znaczący wówczas najlepiej zainwestować w oczyszczacze powietrza producenta Sharp z nawilżaczem, wówczas zyskujemy urządzenie 3 w 1.

SHARP FP-J60EUW oczyszczacz powietrza bez funkcji nawilżaniaBestsellerem wśród oczyszczaczy japońskiego producenta, bez funkcji nawilżania jest model SHARP FP-J60EUW oczyszczacz powietrza, świetnie sprawdzi się w średnich pomieszczeniach, nieprzekraczających 48 m2, wydajność oczyszczania wynosi 396 m 3/h. Zastosowany system filtracji jest wieloetapowy, dzięki czemu jest ona tak skuteczna. Tak jak większość oczyszczaczy powietrza od producenta Sharp i w tym modelu wykorzystano technologię Plasmacluster. Model dokupienia w profesjonalnym sklepie za ok. 2999 zł.


Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżaniaSHARP FP-J60EUW oczyszczacz powietrza, różni go funkcja nawilżania, czyli zastosowanie we wnętrzu urządzenia filtry wraz z filtrem nawilżacza. Sprawdzi się na większych powierzchniach, niż poprzednik, ponieważ jego powierzchnia oczyszczania to 56 m2, natomiast wydajność 450m3/h. Oczyszczacz charakteryzuje także duży pojemnik na wodę, dzięki czemu nie ma konieczności jego ciągłego uzupełniania, Urządzenie jest na tyle zaawansowane, że samodzielnie dopasuje poziom nawilżenie do pomieszczenia i panujących w nim warunków. Ten model jest także droższy od poprzednika, w profesjonalnym sklepie kupimy go za 4499 zł.


PodsumowanieOczyszczacze powietrza producenta Sharp zasługują na miano najlepszych w branży. Dobre filtry, bezpieczeństwo użytkowania, oraz ogromna funkcjonalność, wszystko to stanowi ogromny plus dla japońskiej marki. W zależności od potrzeb w katalogu Sharp znajdziemy zarówno oczyszczacze powietrza bez funkcji nawilżania oraz te z nawilżaczem. Oczyszczacz powietrza powinien być odpowiednio dopasowany pod względem powierzchni oczyszczania oraz wydajności urządzenia.
Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl