bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 maja 2022
  • 3 czerwca 2022
  • wyświetleń: 3793

[WIDEO, FOTO] Niemal 1000 poszukiwaczy tropiło superszpiega

Superszpieg, Don Miguel, został odnaleziony! Na nic zdały się jego szpiegowskie sztuczki wobec umiejętności detektywistycznych niemal 1000 poszukiwaczy. 1 czerwca w Bielsku-Białej odbyła się kolejna już edycja gry miejskiej z okazji Dnia Dziecka.Postaci, których rzeźby znajdują się na szlaku Bajkowe Bielsko-Biała, miały tego dnia pełne ręce roboty. Musiały przekazać wskazówki do odkrycia kryjówki Szpiega tłumom odwiedzających - wspólnie bawiły się całe rodziny: rodzice, dziadkowie i oczywiście dzielni poszukiwacze. Wiek nie grał roli, najmłodsi przemierzali trasę w wózkach, niektórzy starsi na hulajnogach lub rowerach, bajkowy szlak pełen był spacerowiczów. Uśmiechy gościły nie tylko na twarzach dzieci, ale również rodziców, którzy aktywnie włączyli się do zabawy i sami również zbierali pieczątki, które naprowadzały na trop Szpiega.

Niemal 1000 poszukiwaczy tropiło superszpiega - 01.06.2022 · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UM BB


W Miejskim Centrum Informacji Turystycznej wydano 953 karty uczestnika - tyle samo dyplomów i nagród rozdano na mecie zabawy w Teatrze Lalek Banialuka. Czas oczekiwania na wejście do kryjówki Szpiega umilały liczne atrakcje - kataryniarz, szczudlarze i aktorzy z Teatru Lalek Banialuka. Wiele dzieci odwiedziło warsztaty plastyczne w Galerii Bielskiej BWA, a także atrakcje przygotowane w Galerii Sfera, która w tym roku włączyła się do zabawy, wręczając dzieciom vouchery na darmowe lody. Ostatnie osoby, biorące udział w zabawie, dotarły na metę tuż przed godz. 20.00.

Szpieg powrócił do krainy Deszczowców, zapowiadając, że już nigdy nie da się tak łatwo złapać! Ciekawe, gdzie ukryje się w przyszłym roku?

mp / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.