Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2022
  • 23 maja 2022
  • wyświetleń: 61756

[FOTO] Pożar domu w Godziszce. W akcji 13 zastępów straży pożarnej

Do pożaru domu jednorodzinnego doszło w sobotę, 21 maja wieczorem w rejonie ulicy Bławatków w Godziszce. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe, w tym jednostki straży pożarnej z powiatów bielskiego oraz żywieckiego.

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Bławatków w Godziszce - 21.05.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika / Arek


Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali około godziny 20.20. Jak przekazano portalowi bielsko.info w stanowisku kierowania KM PSP w Bielsku-Białej, mieszkańcy budynku ewakuowali się z niego jeszcze przed przybyciem pierwszych jednostek straży pożarnej. W wyniku pożaru spaleniu uległa drewniana wiata, dach oraz część elewacji budynku.

Na miejsce zadysponowano w sumie 13 zastępów PSP i OSP z powiatów bielskiego (6) oraz żywieckiego (7), ze względu na brak dokładnego podania miejsca, w którym doszło do pożaru (Godziszka lub Lipowa). Przyczyny pożaru ustalają policjanci. Działania służb ratowniczych na miejscu zdarzenia zakończyły się o godzinie 21.02.

mp, sid / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.