bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 28 stycznia 2011
  • wyświetleń: 3547

Złodziejki okradły starszą kobietę

Ponad tysiąc złotych padło łupem złodziejek, które pod pretekstem sprzedaży odzieży, zostały zaproszone do mieszkania przez 76-letnią kobietę. Dlatego ponownie policja apeluje - nie zapraszajmy do swoich mieszkań nieznajomych, bo nie zawsze mają czyste intencje!

W czwartek po południu, nieznajome kobiety zapukały do drzwi mieszkania przy ul. Kubika w Bielsku-Białej informując właścicielkę, że sprzedają odzież. Starsza kobieta zaprosiła je do środka. Wówczas jedna z nich poprosiła o szklankę ciepłej wody.

W tym czasie druga oferowała do sprzedaży bluzki i koszulki. Rozkładała je w taki sposób, żeby zasłonić widok na całe mieszkanie. Sprawczynie wykorzystały nieuwagę właścicielki i skradły z szafki 1200 zł. Dopiero kiedy wyszły, starsza kobieta zorientowała się, że został okradziona. Pokrzywdzona zapamiętała, że obie kobiety wyróżniała charakterystyczna ciemna karnacja i czarne włosy.

Informacje o sprawczyniach tego przestępstwa należy kierować do Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej 235, nr tel. (033) 8121300 lub najbliższej jednostki Policji - nr alarmowe - 997, 112. Policja zapewnia anonimowość.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.