bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 maja 2022
  • wyświetleń: 97

Bonusy w STS - co przygotował dla swoich graczy najlepszy polski bukmacher?

Materiał partnera:

Sport jest dla Ciebie niczym religia? Nie wyobrażasz sobie np. weekendu bez zobaczenia minimum kilku spotkań? Lubisz nie tylko oglądać rozmaite wydarzenia sportowe, ale także od pewnego czasu je obstawiać? Jeśli tak, to na pewno warto zainteresować się tym podmiotem hazardowym. Sprawdź, co STS przygotował dla wszystkich nowych Klientów. A atrakcyjnych bonusów na pewno nie brakuje!

STS


Nowa promocja powitalna: co można otrzymać?Zakłady bukmacherskie są w Polsce coraz popularniejsze. Dlatego chyba nie jest zaskakujące, że firmy hazardowe oferują tak wiele promocji. Każdemu zależy na tym, by przebić się przez ofertę konkurentów. Z takiego założenia wychodzi chociażby firma bukmacherska STS. Ten podmiot hazardowy jest co prawda liderem rozmaitych rankingów popularności, aczkolwiek ani myśli spoczywać na laurach. Wskazuje na to chociażby ostatnia promocja. Może nie jest to bonus STS bez depozytu, ale i tak warto z niego skorzystać. Trzeba zaznaczyć, że firma bukmacherska STS oferuje obecnie nawet 1500 PLN. Aby skorzystać z tego bonusu, należy zarejestrować konto. Następnie każdy zainteresowany gracz powinien w ciągu jednego miesiąca dokonać łącznie trzech wpłat. Przy pierwszym depozycie możesz zainkasować nawet 100% do 300 PLN. Co dzieje się w dalszej kolejności? Przy kolejnych wpłatach też możesz sporo zyskać. Oferowany jest bonus 50% do 500 PLN. Jeśli zdecydujesz się zaś na trzeci depozyt, to zainkasujesz 50% do 700 PLN.

Bonusy dla graczy obstawiających sporty wirtualne oraz gry karcianeW firmie bukmacherskiej STS możesz grać rozmaite dyscypliny. Także te wirtualne. Co ciekawe, ten dział jest naprawdę bardzo popularny. Choćby dlatego, że mecze odbywają się praktycznie non stop. I nie ma tutaj znaczenia aktualna pogoda, czy stan epidemiologiczny… Jeśli zagrasz kupon na ten dział i przegrasz, to otrzymasz 20 PLN. Nie jest to może jakaś oszałamiająca suma, ale zawsze coś. Warto zaznaczyć, że STS to firma bukmacherska oferująca rozmaite sporty wirtualne do obstawiania. Chodzi tutaj m.in. o futbol, koszykówkę, wyścigi koni, wyścigi psów, czy tenis ziemny itp. Bardzo podobne zasady, dotyczące bonusów, obowiązują przy dziale odnoszącym się do gier karcianych. Warto zaznaczyć, że tam też możesz zagrać ze spokojem swój pierwszy kupon. Jeśli bowiem przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki. Do poziomu 20 PLN. Jakie gry karciane są oferowane na co dzień przez tego bukmachera? W dziale Betgames nie brakuje opcji. Gracze mogą przecież zdecydować się na takie warianty, jak Poker, Wojna, czy Bakarat itd.