bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 maja 2022
  • wyświetleń: 2919

[FOTO] Pijany turysta na górskim szlaku. Spadł ze skarpy

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w sobotę, 14 maja około godziny 15.30 na niebieskim szlaku ze Szczyrku na Klimczok. Jak poinformował nasz portal świadek zdarzenia, na jednym z fragmentów drogi turysta spadł ze skarpy. Okazało się, że poszkodowany mężczyzna był pijany.

Interwencja służb ratunkowych na niebieskim szlaku ze Szczyrku na Klimczok - 14.05.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika / sierż. szt. Bartek Wyskanycz


Informację o zdarzeniu potwierdził portalowi bielsko.info asp. szt. Roman Szybiak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej. Mężczyzna został zaopatrzony przez pogotowie ratunkowe, nie było potrzeby jego hospitalizacji. Ze względu na wyraźny stan upojenia alkoholowego turysty wezwano policję, która doprowadziła go do izby wytrzeźwień.

Jak przekazał portalowi bielsko.info świadek zdarzenia, mężczyzna przez pewien czas był nieprzytomny. Z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez nasz portal wynika, że poszkodowany to 35-letni mieszkaniec Poznania.

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.