bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 maja 2022
  • wyświetleń: 642

Mały projektor, wielki obraz - sprawdź ofertę bielskiego sklepu

Artykuł sponsorowany:

Projektor multimedialny to urządzenie, które możemy wykorzystać na kilka różnych sposobów. W domowych warunkach posłuży, jako zamiennik telewizora - wyświetli filmy, seriale i ulubione programy. Możemy zabrać go również do pracy czy na ważne biznesowe spotkania, wykorzystując sprzęt do efektownej prezentacji danych. Projektor będzie też niezastąpiony latem. Dzięki niemu możemy zorganizować niezapomniany wieczór filmowy w ogrodzie.

b365.pl


Dlaczego projektor?



Naprawdę duża powierzchnia obrazu. To oczywista, a zarazem ogromna zaleta projektora. Jak żadne inne urządzenie umożliwia on wyświetlenie obrazu w tak dużym formacie. Film wystarczy wyświetlić na ścianę czy specjalny ekran, żeby stworzyć prawdziwie kinowy klimat. W ten sposób można też organizować projekcje w większym gronie. Oglądanie filmu, meczu czy granie na ekranie o przekątnej kilku metrów, również gdy w rozgrywce uczestniczy kilka osób, to niesamowite doznania.

Ważnymi cechami, na które warto zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji o wyborze projektora są, oprócz rozdzielczości, jasność wyświetlanego obrazu oraz funkcje dodatkowe, takie jak bezprzewodowe przesyłanie danych.Jeśli zależy Ci na mobilności, dużej przekątnej ekranu oraz chcesz czuć się we własnym domu jak na sali kinowej, to projektor stanowi idealne rozwiązanie. Warto również rozważyć zakup takiego urządzenia chociażby dlatego, że generowany przez niego obraz nie męczy tak szybko Twoich oczu. Nie bez znaczenia jest też żywotność sprzętu - szacowany czas żywotności źródła światła w urządzeniach japońskiej firmy Epson to rząd tysięcy godzin, co przekłada się na lata użytkowania. Dla nieprzekonanych kolejny argument: warto zwrócić uwagę na fakt, że filmy produkowane są z myślą o wyświetlaniu ich na projektorach. Dlatego to właśnie one najwierniej odwzorowują kontrasty, czernie i kolory zgodnie z zamysłem reżysera.Jeśli jesteś osobą, która ceni naturalność kolorów, realistyczny i szczegółowy obraz, to projektor jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

b365.pl


Styl i jakość



Chcecie zabrać projektor na imprezę, na wakacje, do przyjaciół? Wybierzcie projektor Epson EF-11. To kompaktowy, lekki i łatwy w obsłudze mini projektor laserowy wyświetlający wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach w rozmiarze obrazu aż do 150 cali. Współczynnik kontrastu 2 500 000:1 zapewnia wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie. Dzięki wbudowanej obsłudze funkcji Miracast pozwala przesyłać treści z telefonów, urządzeń do transmisji strumieniowej, laptopów, konsol do gier itp.  Korekcja geometrii obrazu sprawia, że jest on szybki i łatwy w uruchomieniu. Wystarczy, że odpalisz przewodnik powitalny pilotem, a zobaczysz, jak łatwo można skonfigurować urządzenie. EF-11 to niezwykle poręczny projektor, który jest gotowy do użytku od razu po podłączeniu - w ciągu kilkudziesięciu sekund można rozpocząć kinowy seans, rozsiadając się wygodnie w ulubionym fotelu. Jest mobilny! Kompaktowe wymiary Epsona EF-11 sprawiają, że pakując się na rodzinny wyjazd, wypad na działkę czy na spotkanie biznesowe, z powodzeniem zmieścimy go do byle torby. Waży ledwie 1,2 kg, w praktyce więc niemal nie poczujemy jego ciężaru.

Za wykorzystaniem Epsona EF-11 poza domem przemawia jeszcze jedna rzecz. Producent rozlokował gniazda w ten sposób, by nie przeszkadzały w postawieniu urządzenia na tylnej ścianie. Niezależnie więc, czy korzystamy z Miracast i transmisji bezprzewodowej, czy ze zwykłego kabla HDMI, film możemy obejrzeć zarówno na ścianie, w sposób tradycyjny, lub ustawiając sprzęt w ten sposób, by obraz był wyświetlany na suficie. Jest to o tyle istotne, że w warunkach wyjazdowych nie zawsze mamy do dyspozycji miejsce na ścianie - a wolny kawałek przestrzeni nad głową znajdziemy niemal wszędzie. 

b365.pl


Youtube, seriale z platform streamingowych... Ty wybierasz



Jeśli myślicie o tym, aby projektor stał się centrum domowej rozrywki i zastąpił tradycyjny TV to wybierzcie laserowy model Epson EF-12. Dzięki systemowi Android TV,  zapewnia on dostęp do popularnych funkcji streamingowych. Wraz z tym urządzeniem otwiera się przed Tobą biblioteka tysięcy filmów, programów i gier z Google Play, YouTube i innych popularnych aplikacji. Projektor wykorzystuje  usługę Google Assistant, która ułatwia szybki dostęp do ulubionej rozrywki. Dzięki niej możliwe jest także sterowanie urządzeniami z każdego miejsca w domu. Wbudowana funkcja Chromecast pozwala na wyświetlanie treści bezpośrednio z urządzeń z Android i iOS, a także z komputerów Mac, Windows lub Chromebook. Ten projektor to nie tylko zdumiewający obraz - to także świetny dźwięk. Wszystko za sprawą wbudowanego, wydajnego głośnika opracowanego przez Yamaha, który zapewnia czyste i wyraziste brzmienie. Możecie więc stworzyć kino domowe w oparciu o tylko jedno urządzenie.



Zakup projektora to często inwestycja na lata. Warto zwrócić uwagę nie tylko na początkową cenę, ale i na koszty dalszego użytkowania. Epson już w czasie projektowania sprzętu kładzie szczególny nacisk na niskie koszty związane z eksploatacją. W tych modelach bardzo trwałe laserowe źródło światła pozwoli Ci cieszyć się domową rozrywką nawet przez 10 lat (5 godzin dziennie w trybie eco). Jednym słowem - zapraszamy na film!