Wiadomości

  • 12 listopada 2012
  • 18 listopada 2012
  • wyświetleń: 2010

Endless Creation w Sferze

Za nami:

W sobotę i niedzielę (17 i 18 listopada) w Galerii Sfera odbędzie się Endless Creation, czyli wspólne szycie najdłuższego fraka.

sfera


Każdy kto w najbliższy weekend pojawią się we foyer Galerii Sfera, będzie mógł doszyć swój własny fragment niekończącej się kreacji. Od biorących udział w zabawie zależy, jak długi będzie frak. Autorką projektu jest znana projektantka i kostiumograf Kaja Śródka - gość trwającego w tym czasie festiwalu Neo Fashion Jamboree.

18 listopada odbędzie się oficjalnie mierzenie fraka, a także wręczenie nagród w pozostałych konkursach, organizowanych w ramach Neo Fashion Jamboree.

- Endless Creation jest podsumowaniem zorganizowanych w Galerii Sfera wydarzeń towarzyszących festiwalowi Neo Fashion Jamboree. Nasi klienci mogli m.in. tworzyć stylizacje podczas Neo Flash Fashion czy robić zdjęcia ciekawie ubranym ludziom w ramach Style Hunters. 18 listopada podsumujemy wszystkie te wydarzenia, ogłosimy wyniki i wręczymy nagrody - tłumaczy Joanna Bierówka.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj