Reklama

Wiadomości

  • 3 maja 2022
  • wyświetleń: 1443

[FOTO] Za nami Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej odbył się Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny, który przeprowadzili policjanci z bielskiej drogówki. Uczniowie bielskich szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali ze sobą w kilku konkurencjach związanych ze znajomością przepisów ruchu drogowego. Sprawdzane były też umiejętności praktyczne z zakresu obsługi i eksploatacji pojazdów.

Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny - 26.04.2022 · fot. KMP Bielsko-Biała


W turnieju rywalizowało 5 drużyn. Pierwszy etap konkursu składał się z testu wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego. Kolejnym była jazda sprawnościowo-szybkościowa samochodem na torze przeszkód. Uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej z rąk Naczelnika WRD aspiranta sztabowego Arkadiusza Mroczko, reprezentującego Dyrektora WORD egzaminatora nadzorującego Bogdana Tokarza, Prezes Fundacji BRD Aliny Puszyńskiej.

Zwycięzcami okazali się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej

  • II Miejsce — Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej
  • III Miejsce — IV LO im. KEN w Bielsku-Białej
  • IV Miejsce — Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 w Bielsku-Białej
  • V Miejsce — Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej


Zwycięzcy będą reprezentowali powiat bielski w turnieju okręgowym, w którym wezmą udział drużyny z powiatów cieszyńskiego, pszczyńskiego i żywieckiego.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.