bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 listopada 2012
  • 9 listopada 2012
  • wyświetleń: 2577

„Sympatia” świętowała w Bielsku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Pomarańcza" podaj

Za nami:

Ogólnopolski portal randkowy „Sympatia.pl” będzie świętował swoje 10. urodziny w Bielsku-Białej. Jubileuszowa impreza, w której udział wezmą m.in. użytkownicy portalu, odbędzie się 9 listopada w Klubie Pomarańcza.

plakat


Wszyscy ci, którzy przyłączą się do obchodów jubileuszu, będą mieli okazję poznać wielu interesujących ludzi, rozpocząć nowe znajomości, a może nawet spotkać miłość, z którą spędzą resztę życia.

- Z okazji okrągłego jubileuszu Sympatia.pl zaprasza wszystkich, a zwłaszcza singli i singielki do wspólnego świętowania na 10 imprezach w największych polskich miastach. Urodzinowe imprezy portalu to okazja do dobrej zabawy oraz szansa na poznanie nowych, ciekawych osób - mówią twórcy portalu.

Każdy z gości otrzyma kolorową opaskę, która będzie informować pozostałych o jego intencjach: czerwona - „jestem singlem”, zielona - „dzisiaj nie mam ochoty na nowe znajomości”. Impreza inaugurująca urodzinową fetę odbędzie się 9 listopada w Klubie Pomarańcza. Specjalnie dla uczestników zabawy w rytmach muzyki house, elektro, r’n’b, soul i old-school zagra tego wieczoru DJ Lucka.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Pomarańcza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Pomarańcza" podaj