Wiadomości
- 17 kwietnia 2022
- wyświetleń: 2135
[WIDEO] Wielkanocne życzenia bpa Pindla w cieniu wojny w Ukrainie
W filmie zamieszczonym w diecezjalnych mediach społecznościowych biskup Roman Pindel, ordynariusz diecezji bielsko-żywieckiej, złożył wiernym życzenia z okazji świąt Wielkanocnych. Kapłan nawiązał w nich do trwającej obecnie wojny w Ukrainie.
- Życzę, żeby to wszystko co będziemy przeżywać przez cały Wielki Tydzień, a zwłaszcza przez Zmartwychwstanie Chrystusa, wyszło z nas - kiedy będziemy spożywać razem z najbliższymi śniadanie wielkanocne. Żebyśmy mogli rzeczywiście z całego serca życzyć sobie tej radości - Bożej radości, przebaczenia pojednania ze wszystkimi i ogromnej nadziei na to, że to co złe - przeminie, że Chrystus zwycięży, że skończy się wojna, że będzie lepiej. Cieszmy się, że Chrystus zmartwychwstał! Szczęść Boże! - mówi biskup Roman Pindel na nagraniu umieszczonym na YouTubie.
Świąteczne życzenia złożyły wraz z biskupem dzieci z Przedszkola Niepublicznego “Ochronka” w Wilamowicach. Placówce patronuje św. abp Józef Bilczewski, który ją w przeszłości zakładał.
ZOBACZ TAKŻE
[FOTO] Ważny dzień w diecezji bielsko-żywieckiej. Ma sześciu nowych księży
Za nami jubileuszowy Przegląd Pieśni Patriotycznej w Bielsku-Białej
[FOTO] Akatyst ku czci Bogurodzicy w bielskiej katedrze
Miasto rozważy wsparcie finansowe dla rodzin? Sposób na niż demograficzny
Pytanie o przygotowanie miejskich budynków do nowych wymogów energetycznych UE
Mieszkańcy ulicy Szkolnej apelują o przywrócenie miejsc parkingowych. Spór o zmiany w organizacji ruchu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











