Reklama

Wiadomości

  • 11 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 11742

Kolejna restauracja w regionie przeszła Kuchenne Rewolucje

Restauracja "Irlandia" w Czechowicach-Dziedzicach w ostatnich dniach przeszła Kuchenne Rewolucje. Po wizycie Magdy Gelssler lokal nazywa się "Tavola Calda Siciliana".

Siciliana
Tavola Calda Siciliana · fot. czecho.pl


Kuchenne rewolucje w pizzerii-restauracji "Irlandia" trwały od 5 do 8 kwietnia. Co ciekawe ostatniego dnia rewolucji do służb ratunkowych wpłynęło anonimowe zgłoszenie o podłożeniu ładunku wybuchowego w lokalu. Na miejsce skierowano policjantów i strażaków. 25 osób zostało ewakuowanych. Policyjni pirotechnicy sprawdzili cały obiekt i jego najbliższe sąsiedztwo. Nie znaleziono nic podejrzanego i po godzinie 23.00 lokal został ponownie udostępniony właścicielowi.

Restauracja w nowej odsłonie zacznie działać we wtorek 12 kwietnia.

Siciliana
Tavola Calda Siciliana · fot. czecho.pl


To nie pierwszy odcinek Kuchennych Rewolucji, który nagrywany jest w naszym regionie. Przed laty Magda Gessler odwiedziła Bestwinkę (Polskie Ranczo), Goczałkowice-Zdrój (nieistniejąca Matalmara), Pszczynę (nieistniejąca Kuchnia i Wino), a także Bielsko-Białą (Casa di Fulvio Maria Viola, Trattoria da Tadeusz oraz nieistniejące Ranczo pod Strusiem i Batory).

Magda Gessler, Polskie Ranczo, Bestwinka
Magda Gessler w "Polskim Ranczu" w Bestwince · fot. TVN

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.