REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2022
  • 24 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 3353

„Gasnące światło" - nowa książka bielskiej autorki kryminałów

"Gasnące światło" - taki tytuł ma najnowsza książka bielskiej autorski kryminałów, Hanny Greń. Pozycja ukaże się 4 maja nakładem wydawnictwa IV Strona. Dla naszych czytelników mamy cztery egzemplarze książki, które można wygrać w konkursie.

Hanna Greń
Hanna Greń · fot. Mateusz Sosna / Ogniskova


Opis książki "Gasnące światło" ze strony wydawnictwa

Tego, kto przeszedł przez najgęstszy mrok, nie przerazi żadna ciemność

Była listopadowa noc, gdy dwóch mężczyzn włamało się do domu rodziny Butkiewiczów. Tej nocy rodzice Amelii zostali brutalnie zamordowani. „Ta dziewczyna nie ma prawa żyć!”, usłyszało skulone ze strachu dziecko schowane między kuchenne szafki. Mimo tej przerażającej zapowiedzi ośmiolatce udało się uniknąć śmierci. Dostała nową tożsamość i nowy dom. Jednak strach miał nigdy jej nie opuścić. Morderców rodziców nie udało się odnaleźć.

Osiemnaście lat później koszmar powraca. Już nie w postaci towarzyszących Amelii lęków, a jako rzeczywiste zagrożenie. Od teraz ani ona, ani jej bliscy nie są bezpieczni. Mordercy zamierzają zrealizować groźbę sprzed lat. Kim są i jakie zagrożenie stanowi dla nich kobieta?

Gasnące światło to opowieść o przeszłości, naznaczającej nawet tych, którzy nie są jej częścią.
Świetna intryga kryminalna, dobrze wykreowany bohater, interesujące tło historyczne, nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujące zakończenie. Gorąco polecam.
Jacek Ostrowski

Hanna Greń buduje wielowątkową opowieść toczącą się na kilku płaszczyznach czasowych. Rozsypuje przed czytelnikiem puzzle, które z każdą kartą powieści zaczynają wskakiwać na swoje miejsca. Nie zgasicie światła lampki nocnej, dopóki nie skończycie lektury!
Marta Matyszczak


Konkurs

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.