REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 2837

Wiemy, kto wykona 26 ławeczek beskidzkich

Wyłoniono wykonawcę, któremu powierzone zostanie zadanie wykonania i posadowienia w terenie 26 ławeczek beskidzkich. Firma także wykona i zamontuje 26 tabliczek informacyjnych z tekstem w języku polskim i słowackim.

Rozstrzygnięto konkurs na projekt "Ławeczki beskidzkiej"
Wiemy, kto wykona 26 ławeczek beskidzkich · fot. LOT Beskidy


W terminie wskazanym przez zamawiającego, czyli Lokalną Organizację Turystyczną Beskidy, wpłynęły trzy oferty. Dwie z nich złożono za pośrednictwem bazy konkurencyjności, jedna wpłynęła pocztą elektroniczną. Jako że jedynym kryterium oceny ofert była cena, zamawiający zdecydował się na wybór oferty złożonej przez Fundację Ludzie-innowacje-Design z siedzibą w Bielsku-Białej przy ulicy Gazowniczej 9.

Wybrana oferta opiewała na kwotę 113 880 zł brutto, przy czym koszt wykonania i posadowienia w terenie jednej ławeczki zamknie się w kwocie 4 120 zł brutto, a koszty tabliczki informacyjnej 260 zł brutto.

Mikroprojekt pn. Odpocznij w Beskidach współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja na lata 2014-2020 i z budżetu państwa.

mp / bielsko.info

źródło: LOT Beskidy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.