REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2022
  • 3 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 9790

Przywłaszczyli kartę, dokonali płatności za 500 zł. Są poszukiwani

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawców, którzy przy użyciu przywłaszczonej karty płatniczej dokonali nieuprawnionych transakcji za kwotę blisko 500 złotych. Mundurowi opublikowali ich wizerunek zarejestrowany przez kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Wizerunek sprawców zarejestrowany przez kamery monitoringu · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło 11 lutego około godziny 17.00. Jak relacjonuje policjanci z Bielska-Białej, w rejonie sklepu Lewiatan przy ulicy Żywieckiej nieustalony sprawca przywłaszczył znalezioną kartę płatniczą mBanku. Następnie przy użyciu tej karty, dwóch działających wspólnie sprawców na stacji paliw Orlen i w położonym opodal stacji paliw salonie akwarystycznym przy jej użyciu zapłacili zbliżeniowo za zakupy o łącznej wartości blisko 500 złotych.Policjanci z bielskiej KMP opublikowali wizerunek sprawców, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu ich tożsamości. - Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00, kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55 - informują mundurowi.

Policja zapewnia anonimowość.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.