bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 marca 2022
  • wyświetleń: 37185

Dzieje się w Bielsku, oj dzieje! Nowa kawiarnia w klimatycznym podziemiu

Artykuł sponsorowany:

1 kwietnia o 10.00 na ul.Cechowej 12 3/4 w Bielsku-Białej nastąpi otwarcie NOWEJ Harry Potterowej kawiarni z prawdziwego zdarzenia. Piękne, klimatyczne podziemia w połączeniu z idealnie dopracowanym wystrojem robią nieprawdopodobne wrażenie. Tu po prostu od samych drzwi czuć magię!

Magiczny Kociołek


Poza klimatycznym wystrojem możemy skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Do dyspozycji mamy m.in. kilkadziesiąt rodzajów kaw i herbat, eliksiry, piwo kremowe, fasolki wszystkich smaków, czekoladowe żaby, ciasta, desery jak również sklepik z gadżetami i słodyczami. To wszystko spowoduje że nie będzie Wam się chciało stamtąd wychodzić. Idealne miejsce gdzie można uciec choćby na kilka chwil od szarej rzeczywistości i poczuć klimat magicznego świata.

Bielsko może być dumne, ponieważ prawdopodobnie mamy jedną z najładniejszych kawiarni tego typu w Europie. Dzięki animatorom będzie można spotkać żywe postacie ze świata małego czarodzieja jak również zagrać z przyjaciółmi w różnego rodzaju gry i quizy.

Z tego co wiemy przewidzianych będzie wiele atrakcji i konkursów w których jedną z nagród będzie wyjazd dla dwóch osób na weekend do Anglii do studia Warner Bros (www.wbstudiotour.co.uk). Ale nie chcemy psuć Wam niespodzianki. Po prostu odwiedźcie to zaczarowane miejsce i sami się przekonajcie...

Magiczny Kocioł znajdziecie na Instagramie oraz Facebooku

Magiczny Kocioł  • Bielsko-Biała
  • ul.Cechowa 12 3/4