Wiadomości

  • 23 marca 2022
  • wyświetleń: 2072

PESEL dla uchodźców z Ukrainy. Zmiany od poniedziałku

Wnioski o nadanie numeru PESEL obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa od poniedziałku 28 marca będą przyjmowane tylko w dwóch miejscach - w Urzędzie Miejskim oraz w Centrum Organizacji Pozarządowych. Zwiększona zostanie za to liczba stanowisk do rejestracji.

PESEL dla uchodźców z Ukrainy. Zmiany od poniedziałku
PESEL dla uchodźców z Ukrainy. Zmiany od poniedziałku · fot. UM Bielsko-Biała


Obecnie w Bielsku-Białej wnioski w sprawie nadania numeru PESEL dla uchodźców z objętej wojną Ukrainy przyjmowane są od poniedziałku do środy w godz. 7.30-15.30, w czwartki 7.30-18.00 i piątki 7.30- 13.00 w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego przy pl. Ratuszowym 6 oraz w Centrum Organizacji Pozarządowych przy pl. Opatrzności Bożej 18, a także od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00 w punkcie zbiórki darów przy ul. Warszawskiej 180 (dawny pawilon Tesco). Ten ostatni punkt będzie przyjmował wnioski tylko do końca tego tygodnia, czyli do piątku, 25 marca.

Od poniedziałku, 28 marca wnioski będzie można składać tylko w Wydziale Spraw Obywatelskich i Centrum Organizacji Pozarządowych. Jednocześnie zostanie powiększona liczba stanowisk przyjmujących wnioski.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj