bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2022
  • wyświetleń: 922

Ważny komunikat bielskiego UM dla uchodźców z Ukrainy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Ważny komunikat Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej dla uchodźców z Ukrainy. Uchodźcy wojenni z Ukrainy, którzy przebywają w mieszkaniach prywatnych i innych obiektach prywatnych na terenie miasta Bielska-Białej proszeni są o zgłoszenie tego faktu poprzez formularz on-line.

Ważny komunikat bielskiego UM dla uchodźców z Ukrainy
Ważny komunikat bielskiego UM dla uchodźców z Ukrainy · fot. UM Bielsko-Biała


Formularz znajduje się pod adresem: forms.office.com/r/1uiwWs1s22. Zgłoszone dane zostaną wykorzystane do celów administracyjnych.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ У БІЕЛЬСЬКУ-БЯЛІЙ ДЛЯ БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ. Воєнних біженців з України, які проживають у приватних квартирах та інших приватних об’єктах на території міста Бельсько-Бяла, просимо повідомити про це, заповнивши подану нижче онлайн-форму: forms.office.com/r/1uiwWs1s22 Надані дані будуть використані в адміністративних цілях.

Urząd Miejski w Bielsku-Białej informuje również, że oferty pracy dla osób z Ukrainy można zgłaszać, wysyłając e-mail z informacją na adres: ukraina@pup-bielsko.pl.

Natomiast wszystkie informacje na temat możliwości podjęcia pracy przez osoby z Ukrainy można uzyskać pod numerem telefonu: (33) 496 51 80.

mp / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj