bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2022
  • wyświetleń: 669

Działa specjalna infolinia w sprawie pomocy dla uchodźców z Ukrainy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Działają już numery infolinii do Centrum Organizacji Pozarządowych w Bielsku-Białej, które koordynuje pomoc organizacji pozarządowych oraz wolontariuszy na rzecz osób przybywających do naszego miasta z Ukrainy. Te numery to: 33 4971 775, 33 4971 776 i 33 4971 777. Ostatni numer dedykowany osobom obcojęzycznym - uchodźcom z Ukrainy.

Działa specjalna infolinia w sprawie pomocy dla uchodźców z Ukrainy
Działa specjalna infolinia w sprawie pomocy dla uchodźców z Ukrainy · fot. UM Bielsko-Biała


Dzwoniąc na infolinię, można uzyskać informacje o wsparciu i pomocy udzielanej przez organizacje pozarządowe, instytucje pomocowe oraz miasto Bielsko-Biała. Wkrótce na stronie internetowej Urzędu Miejskiego pojawi się specjalna zakładka z informacjami o wszelkich formach pomocy, jakie można uzyskać od bielskich organizacji.

Centrum Organizacji Pozarządowych przy pl. Opatrzności Bożej 18 w Bielsku-Białej czynne jest w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Organizacje, które w jakikolwiek sposób są w stanie udzielić wsparcia osobom z Ukrainy potrzebującym pomocy w tym tragicznym czasie, COP zachęca do włączenia się w działania i prosi o kontakt telefoniczny lub mailowy pod numerem 33 4970 790 lub adresem email cop@um.bielsko-biala.pl.

W najbliższych dniach odbędzie się spotkanie informacyjne z organizacjami pozarządowymi na temat podejmowanych działań i możliwości skoordynowania wspólnych inicjatyw pod hasłem #napomocUkrainie.

mp / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj