bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 lutego 2022
  • wyświetleń: 1504

[FOTO] Solidny dzwon na skrzyżowaniu Partyzantów z Andersa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W niedzielę, 20 lutego około godziny 18.30 w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu Partyzantów z Andersa i Bora Komorowskiego zderzyły się dwa pojazdy. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez sporych utrudnień w ruchu.

Kolizja na skrzyżowaniu Partyzantów z Andersa i Bora Komorowskiego - 20.02.2022
Kolizja na skrzyżowaniu Partyzantów z Andersa i Bora Komorowskiego - 20.02.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 37-letnia kierująca Renault nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej i nie ustąpiła pierwszeństwa 40-letniemu kierowcy Volkswagena. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Kraksa wyglądała bardzo poważnie. Uczestnikom udzielono niezbędnej pomocy medycznej. Nikt nie doznał żadnych poważnych obrażeń ciała. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Nie wiadomo jaka kara spotkała sprawczynię kolizji. Wydział prasowy KMP w Bielsku-Białej nie podaje takich informacji. Ma to związek z pomyłką dotyczącą sposobu zakończenia kolizji z karetką pogotowia ratunkowego w dniu 5.01.2022. - Sprawczyni przyznała się do popełnienia wykroczenia, czynności zakończono na miejscu - informuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj