Wiadomości

  • 28 października 2012
  • 24 listopada 2012
  • wyświetleń: 3240

Spektakl "Single i remiksy"

Za nami:

Spektakl "Single i remiksy" w reżyserii Olafa Lubaszenko, z udziałem m.in. Anny Muchy, Weroniki Książkiewicz (zamiennie Katarzyna Glinka), Lesława Żurka i Wojciecha Medyńskiego, będzie można zobaczyć 24 listopada w Bielskim Centrum Kultury.

spektakl single i remiksy


Sztuka " Single i remiksy" Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery.

Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież - jak mówi - singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie którą dowodzi, szanse na karierę mają tylko single, wiec wszyscy którzy singlami nie są, wola ukrywać swoje związki i małżeństwa.

Gdy korporacja zostanie wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Tym większą, że do Polski zostaje wysłany nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy. Magda natychmiast musi zdobyć partnera. Jak jednak ma to zrobić, gdy przez całe swoje dotychczasowe życie unikała związków jak ognia i po prostu nie potrafi zbudować miłosnej relacji? Dochodzi do wniosku, że najlepszym sposobem będzie wydanie służbowego polecenia... Pech w tym, że wysłany z centrali weryfikator ma się pojawić w firmie lada chwila...

Bilety: 60 zł.

Początek spektaklu o godzinie 18.00.

lik / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj