Wiadomości

  • 9 lutego 2022
  • wyświetleń: 8540

W autobusie zwróciła uwagę na brak maseczki. Została uderzona w twarz

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej poszukują sprawczyni, która dokonała uszkodzenia ciała podróżującej autobusem MZK linii nr 50. Mundurowi opublikowali wizerunek kobiety, który zarejestrowały kamery monitoringu wewnętrznego autobusu, licząc na pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Zwróciła uwagę na brak maseczki. Została zaatakowana
W autobusie zwróciła uwagę na brak maseczki. Została uderzona w twarz · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło 3 grudnia 2021 roku w autobusie komunikacji miejskiej linii nr 50, kursującego w relacji Osiedle Karpackie - Czechowice-Dziedzice Silesia, około godz. 12.50 na odcinku od centrum Bielska-Białej ul. Warszawska w kierunku bielskiej ul. Mazańcowickiej.

- Do jadącej w środkowej części autobusu pokrzywdzonej przysiadła się kobieta, której pokrzywdzona zwróciła uwagę w związku z tym, iż nie posiadała założonej na twarzy maseczki ochronnej. Zwrócenie jej uwagi spowodowało, iż kobieta zaczęła zachowywać się wulgarnie i agresywnie uderzając jednocześnie pokrzywdzoną w twarz, powodując u niej obrażenia twarzy. Po uderzeniu pokrzywdzonej kobieta wysiadła z autobusu i szybkim krokiem oddaliła się z przystanku w stronę ronda im. Ireny Sendlerowej (ul. Katowicka, Mazańcowicka) - relacjonuje KMP w Bielsku-Białej.

Policja opublikowała wizerunek sprawczyni, który zarejestrowały kamery monitoringu wewnętrznego autobusu MZK linii nr 50, licząc na pomoc w ustaleniu jej tożsamości. Rysopis: kobieta w wieku około 35 lat, włosach krótkich, posiadająca bliznę na prawym policzku, ubrana w buty za kostkę koloru brązowego, ciemne spodnie i kurtkę, ciemną czapkę z nałożonymi na nią okularami, bluzkę koloru czerwonego.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji IV w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 0400, kp4@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.